O nás

Zaměřuji se především na montáž vnitřních žaluzií a sítí proti hmyzu na plastová okna. Na trhu již figuruji přes 7 let. Poskytuji tu největší kvalitu produktů a poskytovaných služeb. Spolupracuji s firmami, jako jsou Rolux, Tozan, RI OKNA Olomouc a Securidoors, což jsou jedny z nejlepších společností na trhu.

Nabízené produkty

Vnitřní žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné pouze na plastová okna, protože je to specifický výrobek, který je vyráběný na míru daného okna. Na všechny typy žaluzií poskytujeme jak záruční tak i pozáruční servis. Vnitřní žaluzie jsou velmi jednoduchou a přitom kvalitní ochranou vašeho soukromí, ochranou proti slunečnímu záření a mohou být také stylovým a designovým doplňkem vašeho domu či bytu.

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná. Jsou použitelné pouze na plastová okna, protože je to specifický výrobek, který je vyráběný na míru daného okna.

Nabízené služby

Svým zákazníkům jsem schopný nabídnout 100% záruční i pozáruční servis, poradenství a kompletní dodávku s plnou dvouletou zárukou. Firem dodávajících vnitřní žaluzie nebo sítě proti hmyzu je na trhu již celá řada. Jen někteří však mají plně spokojené zákazníky. Působím v Olomouckém kraji a Zlíně. Sídlím na adrese Wellnerova 3, Olomouc, 77900 v tzv. UŠÁKU. Prodejna je označena logem výrobce RI OKNA.

Bude mi ctí, pokud mě oslovíte s Vaší poptávkou na dodávku vnitřních žaluzií nebo sítí proti hmyzu pro Váš dům či byt.