O nás

Zaměřujeme se především na montáž vnitřních žaluzií a sítí proti hmyzu na plastová okna od českého výrobce ROLUX z obce Bohuňovice. Na trhu figurujeme již přes 7 let. Poskytujeme tu nejvyšší kvalitu produktů a poskytovaných služeb. Spolupracujeme s firmami jako jsou: Rolux, Tozan, RI OKNA Olomouc, RI OKNA Brno, JKT OKNA Olomouc a SECURIDOORS.

Nabízené produkty

Vnitřní žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken (plastová, hliníková, dřevěná). Jsou vždy vyráběny přímo na míru daného okna. Na všechny typy žaluzií poskytujeme jak záruční tak i pozáruční servis. Vnitřní žaluzie jsou velmi jednoduchou a přitom kvalitní ochranou Vašeho soukromí, ochranou proti slunečnímu záření a mohou být také stylovým a designovým doplňkem Vašeho domu či bytu.

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, tak svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná. Jsou použitelné pouze na plastová okna, protože je to specifický výrobek, který je vyráběný na míru daného okna.

Nabízené služby

Svým zákazníkům jsme schopní nabídnout 100% záruční i pozáruční servis, poradenství a kompletní dodávku s plnou dvouletou zárukou. Firem dodávajících vnitřní žaluzie nebo sítě proti hmyzu je na trhu již celá řada. Jen někteří však mají plně spokojené zákazníky. Působíme v Olomouci a okolí. Nově od roku 2021 působíme také v Brně a okolí. Nový technik je přímo z centra Brna. Sídlíme na adrese: Wellnerova 1215/3, Olomouc, 77900 v tzv. UŠÁKU. Prodejna je označena logem výrobce RI OKNA.

Bude nám ctí, pokud nás oslovíte s Vaší poptávkou na dodávku vnitřních žaluzií nebo sítí proti hmyzu pro Váš dům či byt.

Technik pro Olomouc a okolí

Technik pro Brno a okolí