Vnitřní žaluzie, horizontální žaluzie

Žaluzie představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken (plastová, hliníková, dřevěná).  Žaluzie nabízíme v různém tvarovém provedení, samozřejmostí je široká nabídka barev včetně imitací dřeva.

Horizontální žaluzie jsou velmi jednoduchou a přitom kvalitní ochranou Vašeho soukromí, ochranou proti slunečnímu záření a mohou být také stylovým a designovým doplňkem Vašeho domu či bytu. Žaluzie jsou vhodné pro okna jakéhokoliv výrobce a nijak neomezují záruku na okna. V případě, že měníte staré žaluzie za nové, není většinou potřeba vrtání dalších děr do okna.

                           Žaluzie EURO STYLE

Vhodné pro plastová, dřevěná a hliníková okna, určené k montáži do křídla oken nebo do zasklívací lišty. Krycí profil je v plochém designu s plastovými bočními krytkami, které lze barevně sladit s krycím profilem. Také horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech v šířce 25 mm. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí kuličkového řetízku. Žaluzie jsou dodávány v domykavém (celostínícím) provedení bez bočních prostřihů a jsou vybaveny boční silonovou fixací, která drží žaluzii na místě i při vyklopeném okně (ventilace).

                          Žaluzie EURO BRILANT

Určeny pro plastová, dřevěná a hliníková okna s jemným obloukovým designem horní krycí lišty bez bočních plastových krytek. U tohoto typu je použit nový typ převodu. Žaluzie se montují do zasklívacích lišt, naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí kuličkového řetízku, který je vyveden ve spodní části krycího profilu. Horní profil, krycí profil a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta barevných odstínů lamel v šířce 25 mm. Žaluzie jsou dodávány v domykavém (celostínícím) provedení bez bočních prostřihů a jsou vybaveny boční silonovou fixací, která drží žaluzii na místě i při vyklopeném okně (ventilace).

                   Žaluzie EURO STYLE OPAL

Příléhavé pro plastová, dřevěná a hliníková okna, určené k montáži do zasklívací lišty nebo na rám okna. Krycí profil je v plochém designu bez čelních plastových krytek. Horní krycí a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech v šířce 25 mm. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

       Barevné provedení horních lišt - STANDARD

barevné provedení horních lišt - bílá
Bílá

barevné provedení horních lišt - stříbrná
Stříbrná

barevné provedení horních lišt - okrováOkrová

barevné provedení horních lišt - tmavě hnědá
Tmavě hnědá


 

       Barevné možnosti lamel - STANDARD

Samozřejmostí je široká škála barev, která napomůže doladit vzhled žaluzií k Vašemu interiéru či oknům. K dispozici jsou také lamely s imitací dřeva - „Natur Line“. Vzorníky barev vozíme vždy s sebou na zaměření žaluzií, je tedy možné vybrat přesný odstín až u Vás na místě.

            Barevné možnosti lamel - NATUR LINE