Vnitřní žaluzie

Žaluzie EURO STYLE

Vhodné pro plastová okna, určené k montáži do křídla oken nebo do zasklívací lišty. Krycí profil je v plochém designu s plastovými bočními krytkami, které lze barevně sladit s krycím profilem. Také horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech v šířce 25 mm. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí kuličkového řetízku. Žaluzie jsou dodávány v domykavém (celostínícím) provedení bez bočních prostřihů a jsou vybaveny boční silonovou fixací, která drží žaluzii na místě i při vyklopeném okně (ventilace).

Žaluzie EURO BRILANT

Určený pro plastová okna s jemným obloukovým designem horní krycí lišty bez bočních plastových krytek. U tohoto typu je použit nový typ převodu. Žaluzie se montují do zasklívacích lišt, naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí kuličkového řetízku, který je vyveden ve spodní části krycího profilu. Horní profil, krycí profil a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta barevných odstínů lamel v šířce 25 mm. Žaluzie jsou dodávány v domykavém (celostínícím) provedení bez bočních prostřihů a jsou vybaveny boční silonovou fixací, která drží žaluzii na místě i při vyklopeném okně (ventilace).

Barevné možnosti lamel

Samozřejmostí je široká barevná škála, která pomůže doladit vzhled žaluzií k vašemu interiéru či oknům. Vzorníky barev vozím vždy s sebou, je tedy možné přesný odstín vybrat u vás na místě.

Barevné provedení horních lišt

1. bílá2. stříbrná3. Antracitová4. Tmavě hnědá5. Okrová